Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
CAT-Logo (002)

CHESHIRE Anilox Technology Ltd. jest wiodącą firmą na świecie w produkcji ceramicznych wałków i tulei rastrowych. OOd 1996 roku firma GRAW jest autoryzowanym przedstawicielem Cheshire na polskim rynku. Wały i tuleje rastrowe regenerowane i wykonane przez Cheshire pracują w ponad 400 drukarniach fleksograficznych w Polsce.

Proces produkcji gwarantowany jest systemem jakości ISO 9001. Ponadto producent posiada Certyfikat Esko Full HD. Jest on gwarancją, że CHESHIRE produkuje w technologii zoptymalizowanej dla druku Full HD), a druki uzyskane przy użyciu wałków rastrowych Cheshire spełniają najwyższe wymagania dla fleksografii HD.

Firma Cheshire wyposażona jest w najnowocześniejsze urządzenia do powlekania wałów i tulei ceramiką oraz grawerowania laserowego, które pozwalają na uzyskanie wyjątkowo odpornych na ścieranie i trwałych powłok ceramicznych o twardości do 1400 Vickersów i porowatości ceramiki do 0,5%. Niska porowatość zapewnia łatwiejsze uwalnianie farby z kałamarzyków i czyszczenie oraz odporność na korozję.

Dowiedz się więcej o wałkach i tulejach Cheshire oraz oferowanych rodzajach siatek rastrowych.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Oficjalna strona firmy Cheshire: www.cheshireanilox.co.uk