Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

MACARBOX to hiszpański producent maszyn do produkcji opakowań z tektury falistej. Firma została założona jako część grupy przemysłowej INZU Group, która funkcjonuje na rynku od ponad 65 lat. Producent oferuje tekturnice oraz linie produkcyjne do zadruku opakowań w technologii fleksograficznej oraz cyfrowej. Maszyny MACARBOX charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz doskonałym stosunkiem jakości do ceny. Wszystkie części i podzespoły do maszyn produkowane są przez europejskich dostawców, a 85% z nich wewnątrz grupy INZU Group. W 2019 MACARBOX zdobył Złotą nagrodę FEFCO w kategorii innowacje za technologię laserowego cięcia i bigowania tektury falistej. Wysokie know-how, stałe inwestycje w badania i rozwój pozwalają firmie rozwijać się w błyskawicznym tempie i podbijać rynki na całym świecie, utrzymując pozycję w czołówce producentów dla sektora opakowań z tektury falistej.

Frima GRAW rozpoczęła współpracę z firmą MACARBOX w 2022 roku, uruchamiając dział serwisu maszyn z autoryzacją MACARBOX aby zapewnić swoim klientom wsparcie i szybkość reakcji.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Oficjalna strona firmy MACARBOX:  www.macarbox.com/en