Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Listwy raklowe

 • Stalowe listwy raklowe

  GRAW jako autoryzowany przedstawiciel firmy SWEDEV AB na Polskę zapewnia swoim klientom wsparcie techniczne w doborze listew raklowych o optymalnych parametrach. Listwy zgarniające SWED/CUT doskonale sprawdzają się nawet przy najbardziej wymagających pracach. W ofercie SWED/CUT<sup>®</sup> znajdą Państwo listwy raklowe ze stali węglowej, listwy raklowe ze stali nierdzewnej a także listwy raklowe powlekane kompozytem ceramicznym.
 • Tworzywowe listwy raklowe i uszczelniające

  Firma GRAW jest dystrybutorem amerykańskiej firmy FlexoConcepts. Listwy raklowe TruPoint™ są ekonomicznym i praktycznym odpowiednikiem listew wykonanych ze stali.
 • Gilotyna do cięcia listew raklowych

  Dla ułatwienia przygotowywania listew raklowych przed ich montażem w maszynie, oferujemy gilotynę do cięcia listew ze zwoju na odcinki żądanej długości. Gilotyna wyposażona jest w dopasowany uchwyt opakowania listwy, taśmę pomiarową oraz wyjątkowo wytrzymałe, stalowe ostrze tnące. Opakowanie listwy jest wygodnie umieszczone w uchwycie. - Przycina listwę na odcinki o dokładnie żądanej długości i zapewnia doskonałe wykończenie obciętej krawędzi. - Tnie listwy o szerokości w zakresie 10 – 80 mm. - Tnie listwy o grubości do 0,35 mm. Gilotyna jest dostarczana z taśma pomiarową i belką o długości dopasowanej do długości przycinanego odcinka. Do gilotyny dołączony jest ruchomy ogranicznik ułatwiający rozwijanie listwy do żądanej długości.
 • SWED/CUT® H9

  <div>Unikalna mikrostruktura listwy raklowej SWED/CUT<sup>®</sup>  wydłuża czas pracy listwy, nawet podczas druku z wykorzystaniem farb i lakierów o właściwościach ściernych.</div> <div>Do 4x dłuższy czas pracy.</div> <div>Bez utraty jakości.</div> <div>Krótsze przestoje.</div> <div>Jeszcze lepsza jakość.</div>


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'page_go_to' not found or invalid function name in /wp-includes/class-wp-hook.php on line 303