Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Listwy raklowe

 • Stalowe listwy raklowe

  GRAW jako autoryzowany przedstawiciel firmy SWEDEV AB na Polskę zapewnia swoim klientom wsparcie techniczne w doborze listew raklowych o optymalnych parametrach. Listwy zgarniające (eng. doctor blades) SWED/CUT® doskonale sprawdzają się nawet przy najbardziej wymagających pracach. W ofercie SWEDEV znajdą Państwo listwy raklowe ze stali węglowej, listwy raklowe ze stali nierdzewnej a także listwy raklowe ceramiczne.
 • Tworzywowe listwy raklowe i uszczelniające

  Firma GRAW jest dystrybutorem amerykańskiej firmy FlexoConcepts. Plastikowe rakle TruPoint™ są ekonomicznym i praktycznym odpowiednikiem rakli wykonanych ze stali. Mogą być stosowane jako: <ul> <li>listwy zgarniające,</li> <li>listwy uszczelniające w komorze raklowej.</li> </ul>
 • Gilotyna do cięcia listew raklowych

  Dla ułatwienia przygotowywania noży raklowych przed ich montażem w maszynie, oferujemy gilotynę do cięcia listew ze zwoju na odcinki żądanej długości. Gilotyna wyposażona jest w dopasowany uchwyt opakowania listwy, taśmę pomiarową oraz wyjątkowo wytrzymałe, stalowe ostrze tnące. Opakowanie listwy jest wygodnie umieszczone w uchwycie. - Przycina listwę na odcinki o dokładnie żądanej długości i zapewnia doskonałe wykończenie obciętej krawędzi. - Tnie listwy o szerokości w zakresie 10 – 80 mm. - Tnie listwy o grubości do 0,35 mm. Gilotyna jest dostarczana z taśma pomiarową i belką o długości dopasowanej do długości przycinanego odcinka. Do gilotyny dołączony jest ruchomy ogranicznik ułatwiający rozwijanie listwy do żądanej długości.
 • SWED/CUT® H9

  <div>Unikalna mikrostruktura listwy raklowej SWED/CUT<sup>®</sup>  wydłuża czas pracy listwy, nawet podczas druku z wykorzystaniem farb i lakierów o właściwościach ściernych.</div> <div>Do 4x dłuższy czas pracy.</div> <div>Bez utraty jakości.</div> <div>Krótsze przestoje.</div> <div>Jeszcze lepsza jakość.</div>