Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Wałki rastrowe

 • Ceramiczne wałki rastrowe

  Od 1996 roku firma GRAW jest autoryzowanym przedstawicielem na polskim rynku angielskiej firmy CHESHIRE Anilox Technology Ltd. Wały i tuleje rastrowe regenerowane i wykonane przez Cheshire pracują w ponad 400 drukarniach fleksograficznych w Polsce. Oferujemy wałki i tuleje rastrowe do wszystkich typów maszyn fleksograficznych,  a także wałki specjalistyczne - do nakładania lakierów (także w maszynach offsetowych), klejów, laminatów czy ciężkich powłok. Specjaliści GRAW pomagają w dobraniu odpowiednich parametrów wałka rastrowego dopasowując je do indywidualnych potrzeb druku.
 • Chromowe wałki rastrowe i gładkie

  Oferujemy chromowane wałki rastrowe oraz gładkie do angielskiego producenta <a href="https://graw.pl/partnerzy/met/"><strong><span style="color: #000080;">Mount Engraving Tools</span></strong></a>  do maszyn drukarskich, klejowych do tekturnic, wraz z wałkami dozującymi chromowanymi na gładko. MET z powodzeniem realizuje również zlecenia w zakresie produkcji wałków stalowych innego przeznaczenia. Oferujemy również <a href="https://graw.pl/oferta/produkty/walki-i-tuleje-rastrowe/">wałki i tuleje z powłoką ceramiczną</a>.  
 • Tuleje i płaszcze ochronne

  W naszej ofercie posiadamy również tuleje ochronne  OXXO oraz płaszcze ochronne RECYL. Służą one do przechowywania oraz transportowania wałków i tulei rastrowych oraz gładkich. Nie tylko chronią przed uszkodzeniami mechanicznymi takimi jak odpryśnięcia, czy rysy powierzchniowe, ale także pozwalają utrzymać wałek w czystości, chroniąc go przed kurzem i pyłem. Zachęcamy do zapoznania się z krótkim filmem porównującym płaszcze ochronne RECYL z płaszczami ochronnymi innego producenta, pokazującym znaczną przewagę ochronną płaszczy RECYL!
 • Noże krążkowe i uzbrojenia wałków

  Noże krążkowe, talerzowe, przeciwnoże i systemy do cięcia wykonane  ze stali węglowej, wzmacnianej chromem lub ze stali szybkotnącej.  Oferujemy również uzbrojenia do wałków rastrowych i drukowych, łożyska, sprzęgła oraz koła zębate.