Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

O firmie

Jesteśmy firmą dystrybucyjną wyspecjalizowaną w branży fleksograficznej, współpracującą także z drukarniami z zakresu wklęsłodruku i offsetu. Oferujemy maszyny drukarskie, systemy i urządzenia wspomagające, wysokiej jakości materiały eksploatacyjne oraz usługi doradcze, szkoleniowe i czyszczenia wałków rastrowych.

26 lat na Polskim rynku poligraficznym

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, znajomości branży i wiedzy produktowej już od ćwierć wieku wspieramy naszych klientów oferując im rozwiązania dopasowane do ich potrzeb i pomagając w maksymalizacji wydajności produkcyjnej.

2000 zadowolonych klientów

Zdobyliśmy zaufanie liderów branży opakowaniowej dzięki rzetelności, uczciwości i profesjonalnemu doradztwu. Nigdy nie zostawiamy naszych klientów w potrzebie i staramy się reagować ekspresowo, także w obsłudze posprzedażowej.

14 Zaufanych partnerów

Nasi Partnerzy to światowi liderzy w branży produkujących nowoczesne rozwiązania. Szeroki asortyment sprawia, że trafiamy w każdą potrzebę klientów.

Wysoka jakość produktów

Wierzymy, że najwyższa jakość naszych produktów jest inwestycją, która bardzo szybko się zwraca poprzez zwiększenie wydajności produkcyjnej i minimalizację strat. Oszczędność przez jakość – to nasze motto.

Ciągły rozwój

Nie zamierzamy się zatrzymywać. Branża poligraficzna rozwija się w błyskawicznym tempie, a my razem z nią – dokładamy wszelkich starań, aby na bieżąco aktualizować naszą wiedzę i asortyment. Wciąż poszukujemy innowacyjnych produktów i rozwiązań dla naszych klientów i po sprawdzeniu wdrażamy je na rynek..

Kompleksowa obsługa

Nasza obsługa sprzedażowa obejmuje rozpoznanie potrzeb Klienta,  dobranie optymalnych parametrów druku oraz materiałów eksploatacyjnych oraz wsparcie posprzedażowe. Nigdy nie pozostawiamy naszych Klientów w potrzebie i chętnie reagujemy ekspresowo w razie jakichkolwiek kłopotów.

Usługi czyszczenia

Oferujemy usługę czyszczenia wałków i tulei rastrowych metodą laserową oraz z wykorzystaniem chemii myjącej. Wykonujemy także mycie całych zespołów drukowych za pomocą podgrzanych środków myjących.

Doradztwo i szkolenia

Prowadzimy szkolenia branżowe zamknięte (w zakresie fleksodruku) dla naszych klientów.

Badania i ekspertyza

Posiadamy wysoce zaawansowany sprzęt optyczny służący do badań i oceny zużycia siatki rastrowej, uszkodzeń mechanicznych, pojemności siatki rastrowej oraz bicia promieniowego wałków rastrowych.

Zobacz więcej

Aktualności

Zobacz więcej

Usługi

Zobacz więcej

Kontakt