Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Akcesoria

 • Komory raklowe TRESU

  Nasza firma jest przedstawicielem firmy TRESU na terenie Polski, oferującej rozwiązania dla druku flexo o wysokiej jakości Systemy komór raklowych zapewniają kontrolowany, niezanieczyszczony transfer farby i powłok w prawie wszystkich sytuacjach druku opakowań. Dzięki opatentowanemu systemowi uszczelnień raklowych, komora zapewnia zamknięte środowisko, utrzymując tempo przepływu na precyzyjnych poziomach bez dostępu powietrza. Efektem jest czysty, pozbawiony pęcherzyków obraz druku, szybkoschnący, o lepszym odbiciu i wyższym połysku, na folii czy papierze. Zamknięte komory TRESU zapewniają dłuższą żywotność farby, zapobiegają parowaniu rozpuszczalników i ekspozycji farby na warunki atmosferyczne. Listwy raklowe są wymieniane bezpiecznie w ciągu dwóch minut dzięki mimośrodowym lub pneumatycznym systemom zacisku. <strong>Najnowszą innowacją TRESU jest nowy program lekkich systemów komór raklowych z włókna węglowego, który oferuje znacznie podwyższoną odporność chemiczną, zoptymalizowany przepływ i bezpieczną obsługę.</strong>
 • Gilotyna do cięcia listew raklowych

  Dla ułatwienia przygotowywania noży raklowych przed ich montażem w maszynie, oferujemy gilotynę do cięcia listew ze zwoju na odcinki żądanej długości. Gilotyna wyposażona jest w dopasowany uchwyt opakowania listwy, taśmę pomiarową oraz wyjątkowo wytrzymałe, stalowe ostrze tnące. Opakowanie listwy jest wygodnie umieszczone w uchwycie. - Przycina listwę na odcinki o dokładnie żądanej długości i zapewnia doskonałe wykończenie obciętej krawędzi. - Tnie listwy o szerokości w zakresie 10 – 80 mm. - Tnie listwy o grubości do 0,35 mm. Gilotyna jest dostarczana z taśma pomiarową i belką o długości dopasowanej do długości przycinanego odcinka. Do gilotyny dołączony jest ruchomy ogranicznik ułatwiający rozwijanie listwy do żądanej długości.
 • Szczotki do mycia klisz fotopolimerowych

  Szczotki renomowanej francuskiej firmy RECYL wykonane z naturalnego włosia przeznaczone do mycia płyt fotopolimerowych pozwalają osiągnąć lepsze efekty czyszczenia w krótszym czasie. Włosie szczotek nie powoduje zarysowań i jest całkowicie bezpieczne dla delikatnej powierzchni fotopolimerów. <strong>Oferujemy dwa rozmiary szczotek: </strong> <strong>- <span style="color: #ffcc00;">szczotka mała</span></strong> –  długość uchwytu około 20cm, długość części roboczej około 7cm – idealna dla małych klisz, <strong>- <span style="color: #ffcc00;">szczotka duża</span></strong> –  długość uchwytu około 32cm, długość części roboczej około 15cm – przystosowana do dużych klisz. <strong>Zaleca się stosowanie szczotek wraz z środkami do mycia klisz z serii<span style="color: #000000;"> <a style="color: #000000;" href="https://graw.pl/oferta/produkty/preparaty-do-mycia-biezacego/">Recyl Quick Wash. </a></span></strong>
 • Szczotki do mycia wałków i tulei rastrowych

  Oferujemy szczotki do czyszczenia wałków i tulei rastrowych ceramicznych oraz chromowych, wspomagające czyszczenie siatki rastrowej z użyciem środków myjących. Szczotki ze względu na odpowiednią grubość zastosowanego metalowego włosa <strong>(0,076 mm)</strong> są bardzo elastyczne i pozwalają na skuteczną penetrację kałamarzyków wałków rastrowych, nawet przy ich wysokiej liniaturze - dzięki temu dna kałamarzyków są dokładnie oczyszczane z resztek zaschniętej farby. <strong>Oferujemy dwa rodzaje szczotek: </strong> <strong>- <span style="color: #ffcc00;">szczotka stalowa</span></strong> – do wspomagania gruntownego mycia <a href="https://graw.pl/oferta/produkty/walki-i-tuleje-rastrowe/">aniloxów <u>ceramicznych</u></a>, <strong>- <span style="color: #ffcc00;">szczotka mosiężna </span></strong>- do wspomagania gruntownego mycia <a href="https://graw.pl/oferta/produkty/chromowe-walki-rastrowe-i-gladkie/">aniloxów <u>chromowych</u></a>.  
 • Magnetyczne filtry farbowe

  Filtry magnetyczne do obiegu farb płynnych skutecznie czyszczą farbę z cząsteczek metalowych (powstałych przede wszystkim w wyniku zastosowania stali raklowej) i zanieczyszczeń niemetalicznych. Stanowią bezpośrednią ochronę tulei lub wałków rastrowych oraz form drukowych przed uszkodzeniami mechanicznymi.