Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Systemy prowadzenia i kontroli wstęgi

  • Systemy prowadzenia wstęgi ELGUIDER i ELROLLER

    Systemy prowadzenia wstęgi E+L zapewniają ciągłe wyrównywanie i dokładne pozycjonowanie wstęgi oraz dokładne nawijanie materiału na rolę. W zależności od materiału, zastosowania i zadań Erhardt+Leimer oferuje szereg różnych systemów do prowadzenia wstęgi, wyposażonych w najnowszą dostępną technologię. Szeroka gama rozwiązań pozwala zaoferować nam odpowiedni system do każdego typu materiału, szerokości czy drogi wstęgi, w tym również odwracanie jej, czy rozprowadzanie po rozcięciu.
  • System pomiaru i kontroli napięcia wstęgi ELTENS

    Oferujemy systemy Erhardt+Leimer do pomiaru i kontroli napięcia wstęgi, do stosowania w różnych systemach produkcyjnych. Niezawodna kontrola naprężenia wstęgi za pomocą czujników naciągu, pomaga zmniejszyć ryzyko rozerwania wstęgi, a co za tym idzie obniża koszty produkcji. Systemy pomiaru i kontroli napięcia wstęgi ELTENS są stosowane na całym świecie, w celu uzyskania niezawodnej i wysokiej jakości produkcji.
  • Czujniki i sensory

    Wraz ze swoimi systemami sterowania Erhardt+Leimer sprzedaje ok. 15 000 czujników rocznie. Ze względu na bogactwo zastosowań i sposobów wykrywana wstęgi, z biegiem czasu opracowano bardzo szeroki zakres czujników, wśród których zawsze jesteśmy w stanie znaleźć idealne rozwiązanie dla naszych klientów - niezależnie od tego czy są to czujniki podczerwieni, ultradźwiękowe, kolorów, czy inteligentne kamery.