Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Urządzenia myjące

 • Mycie ciśnieniowe części maszyn drukujących

  Urządzenie <strong>Simplex</strong> przeznaczona jest do ciśnieniowego mycia części maszyn drukowych przy zastosowaniu podgrzanego środka myjącego. <strong>Jak działa? To bardzo proste!</strong> Części umieszcza się w koszu obrotowym. Po wybraniu odpo­wiedniego programu (trwającego od 5 do 30 min) rozpoczyna się proces mycia. Urządzenie może być wyposażone w moduł płuczący i suszący. Dostępne w rozmiarach 600 mm, 800 mm i 1200 mm (średnica kosza obrotowego). <strong>Potrzebujesz większego rozmiaru?</strong> Wubierz <strong>Simplex Big</strong> - rozbudowaną wersję urządzenia Simplex do ciśnieniowego mycia dużej liczby i dużych części maszyn. Dodatkowo wyposażone w <strong>moduł płuczący i suszący</strong>. Minimalny czas kompletnego procesu to tylko 6 minut! Dostępne w rozmiarach 1400, 1800 i 2200 mm (średnica kosza obrotowego).
 • Mycie ciśnieniowe wałków i tulei rastrowych

  Urządzenie Anilox Spray Cleaner produkcji <strong><a href="https://graw.pl/partnerzy/recyl/">Recyl</a> </strong>do mycia wałków i tulei rastrowych w druku zapewniają skuteczność i wygodę mycia oraz znaczne oszczędności wody i środków myjących. <strong>Proces mycia aniloksów przebiega w 3 krokach:</strong> 1. Natryskowe mycie podgrzanym do 50°C środkiem chemicznym. 2. Ciśnieniowe spłukiwanie wodą (80-100 bar). 3. Suszenie skompresowanym powietrzem (5 bar). Po wyjęciu z urządzenia wałek jest gotowy do pracy na maszynie lub do odłożenia na stojak/regał, co <strong>przyczynia się do znacznej oszczędności czasu produkcyjnego</strong>. Dostępne w rozmiarach 1000, 1800, 2500 i 3000 mm.
 • Mycie płyt fotopolimerowych

  Automatyczna myjka <strong>Anilox Spray Cleaner</strong> zapewnia efektywne i <strong>bezpieczne czyszczenie fotopolimerów</strong> z każdego rodzaju farb i lakierów, przy użyciu odpowiednich środków chemicznych. Po umieszczeniu fotopolimerów w maszynie poprzez rolki transportujące, są one ciśnieniowo spryskiwane podgrzanym środkiem myjącym, a następnie czyszczone przez szczotki posuwisto zwrotne. Urządzenie<strong> myje, płucze i osusza</strong> fotopolimery ciepłym powietrzem, dzięki czemu od razu po wyjęciu są gotowe do ponownego montażu lub archiwizacji. Dostępne w 7 wersjach zróżnicowanych pod względem szerokości płyty fotopolimerowej (45, 65, 82, 92, 115, 140 i 180 cm).
 • Ręczne stanowiska myjące dla drukarni

  Oferujemy stanowiska <strong>Fountain</strong> do mycia ręcznego wałków, tulei drukowych wraz z kliszami fotopolimerowymi oraz innych części maszyn drukarskich. System wyposażony jest jednostkę podgrzewającą środek myjący, pra­cujący w obiegu zamkniętym, system filtracji oraz końcówkę do mycia. Ponadto dostępny jest dodatkowy zbiornik do odmaczania mocno zabrudzonych części. <strong>Dostępne są 2 modele:</strong> Fountain S o szerokościach 90 cm i 120 cm Fountain L o szerokościach 140 cm i 160 cm
 • Myjki ultradźwiękowe

  Nowoczesna myjka ultradźwiękowa NextWave 2 wykorzystuje najnowsze, opatentowane rozwiązania technologiczne gwarantując wydajne i w pełni bezpieczne czyszczenie wałków oraz tulei rastrowych. Generatory Sinaptex NextGen umożliwiają optymalizowanie procesu kawitacji dzięki stałej kontroli mocy i częstotliwości.