Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

GRAW na konferencji Etykiety Samoprzylepne

GRAW na konferencji Etykiety Samoprzylepne

Na tegorocznej konferencji „Etykiety Samoprzylepne – najnowsze technologie” GRAW zaprezentuje technologię laserowego czyszczenia aniloksów jako najskuteczniejszą i najbardziej ekologiczną.

Podczas demonstracji lasera każdy uczestnik będzie mógł bezpłatnie wyczyścić jeden zabrany ze sobą wałek rastrowy.

Chcemy udowodnić, że poza wysoką skutecznością i jakością czyszczenia, metoda charakteryzuje się bezpieczeństwem dla powierzchni rastrowych, ceramicznych i chromowych. Należy również uwzględnić niemniej ważny aspekt ekologiczny metody laserowej: brak wykorzystania chemii i wody, niski pobór energii oraz brak odpadów sprawiają, że jest to metoda czyszczenia najbardziej przyjazna dla środowiska.

Dowiedz się więcej o laserowej metodzie czyszczenia aniloksów – więcej >>>

Poza laserem na naszym stanowisku promować będziemy Recyl W200 – płyn do mycia aniloksów w myjkach ultradźwiękowych i ciśnieniowych wraz z myjką ultradźwiękową Recyl NextWave 2. W200 spełnia wszelkie normy bezpieczeństwa w kontakcie z żywnością (BRC) oraz produktami medycznymi. W200 jest całkowicie bezpieczny nie tylko dla środowiska, ale także dla człowieka, co jest szczególnie ważne dla drukarń przykładających wagę do zdrowia swoich pracowników. Każdy produkt chemiczny firmy Recyl jest biodegradowalny według kryteriów OECD, nie zawiera substancji toksycznych, rakotwórczych i mutagennych, nie wykazuje biokoncentracji , a większość produktów Recyl nie zawiera lotnych związków organicznych (VOC).

Zapraszamy do przeczytania artykułu opublikowanego magazynie Poligrafika o produktach Recyl – więcej >>

 

Zapraszamy do odwiedzenia stanowiska GRAW na konferencji, aby przekonać się o skuteczności lasera podczas testów na żywo i dowiedzieć się wiele więcej o naszych produktach, a to wszystko w przepięknej Krynicy Zdrój 24-25 października!