Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Producenci maszyn drukujących Codimag i Edale tworzą Web Tech Alliance

Producenci maszyn drukujących Codimag i Edale tworzą Web Tech Alliance

Bondoufle (Francja) i Whiteley (Wielka Brytania), 7 czerwca 2021 r.: Francuski producent wąskowstęgowych maszyn hybrydowych do druku krótkich nakładów Codimag oraz brytyjski producent maszyn drukujących i kowertujących dla fleksografii Edale Ltd wspólnie ogłaszają utworzenie Web Tech Alliance.

Utworzenie Web Tech Alliance to kolejny krok współpracy Codimag z Edale, powiedział Benoit DEMOL, dyrektor generalny Codimag. Nasze rozmowy trwają od pierwszego spotkania na Drupie 2016 a od 2 lat współpracujemy przy wielu projektach i wspólnie poszerzamy zasięg geograficzny swojej działalności.

Jedną z funkcji sojuszu jest promowanie silnego technicznego i rynkowego know-how. Jesteśmy przekonani, że nasi klienci będą mogli cieszyć się z synergii rozwiązań technologicznych obu firm. To podstawa zupełnie nowej organizacji, z sojuszem, który wdrożyły już niektóre inne branże, takie jak producenci samochodów.

James BOUGHTON, Dyrektor Zarządzający Edale, komentuje: Nasza współpraca z Codimagem ma długą historię i z prawdziwą przyjemnością i dumą wspólnie uruchamiamy Web Tech Alliance. Połączenie technologii, wiedzy eksperckiej i zaufanych agentów i dystrybutorów na całym świecie, którzy oferują lokalne wsparcie, zapewniają silną pozycję rynkową obu firmom.

Z niecierpliwością czekamy na przyszłość naszego sojuszu i dzielenie się naszą doskonałością inżynieryjną oraz opracowywanie innowacyjnych rozwiązań dla przemysłu opakowaniowego.

W Polsce obie firmy reprezentuje firma GRAW Sp. z o. o. co dodatkowo ułatwi drukarniom dostęp do korzyści jakie przynosi współpraca, wymiana wiedzy i doświadczenia w ramach Web Tech Alliance.