Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Swedev AB – światowy producent listew zgarniających stalowych i uszczelniających tworzywowych. Firma jest częścią Grupy Przemysłowej Munkfors SA (MIAB Group). Rozpoczęła produkcję listew raklowych w 1990 roku. Od 2001 GRAW podjął z nią współpracę i rozwija ją do dziś jako agent i dystrybutor z wyłącznością na terenie Polski.

Swedev AB z siedzibą w centralnej części Szwecji – w Munkfors posiada bogate doświadczenie w produkcji listew raklowych i wysokie kompetencje w aplikacjach dla różnych technologii druku i dla różnych zastosowań. Bazuje na wysokiej jakości stali szwedzkiej w gat. Genuine Swedish Steel. 98% produkcji przeznacza na eksport do ponad 70 krajów w świecie.

Dewizą działania firmy jest utrzymanie powtarzalności wysokiej jakości produkcji i zapewnienie rozwiązań produktowych dla najbardziej wyszukanych wymagań i oczekiwań klientów a także wysoki poziom serwisu, który firma utrzymuje od początku działalności. Produkty Swedev charakteryzują się wysokowydajnymi właściwościami jak i bezpośrednim wpływem na wysoką jakość zadruku. Właściwości struktur wewnętrznych pozwalają na minimalny docisk do wałków rastrowych, by osiągnąć dokładne zgarnianie i równomierne zużycie, co bardzo sprzyja bezpieczeństwu będących w bezpośrednim kontakcie wałków / tulei rastrowych. Klient uzyskuje więc podwójną korzyść – w zakresie wydajności oraz wydłużonej żywotności aniloksów.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Oficjalna strona firmy Swedev: www.swedev.se