Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Niemiecka firma SDS specjalizuje się w produkcji wysokojakościowych uszczelniaczy komór raklowych do różnych maszyn drukarskich. Od 2012 roku SDS bada różne materiały i testuje różne zastosowania, aby zapewnić swoim klientom najlepsze możliwe rozwiązanie i zapewnić sprawne funkcjonowanie komory raklowej we fleksogragfii. Ich misja: od drukarzy dla drukarzy.

Dzięki szerokiemu portfolio różnych pianek, mieszanek gumowych i syntetycznych powierzchni ochronnych staramy się zapewnić najlepsze możliwe uszczelnienie dla każdego systemu komorowego.

Od 2023 roku SDS oficjalnie współpracuje z GRAW, w ramach komplementarnego partnerstwa, aby zapewnić polskim firmom opakowaniowym optymalną i wysoce wydajną produkcję.

Nasz cel: brak wycieków, mniejsze ciśnienie w komorze, dłuższa żywotność listew raklowych przy zachowaniu najwyższej jakości druku, w skrócie: dłuższy czas pracy, mniej przestojów.


Zobacz produkt:
Uszczelniacze komór raklowych SDS

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Oficjalna strona firmy SDS:  www.sds-print.com