Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Francuski producent wysokiej klasy urządzeń myjących i  środków do czyszczenia dla poligrafii. Od 1997 roku prowadzimy owocną współpracę jako oficjalny i wyłączny partner firmy RECYL na Polskę.

Od lat wraz z firmą RECYL staramy się sprostać najtrudniejszym wyzwaniom związanym z drukiem fleksograficznym, tak i w zakresie utrzymania w czystości maszyn jak i i najistotniejszych dla jakości druku elementów maszyn – wałków rastrowych, jak i materiałów eksploatacyjnych.

Firma RECYL oferuje szeroką gamę dedykowanych dla poligrafii środków chemicznych do bezpiecznego i skutecznego mycia z farb UV, rozpuszczalnikowych i wodnych, a nawet do offsetu bezwodnego. Produkty najczęściej dopasowywane są indywidualnie. W ofercie można znaleźć  urządzenia myjące metodą ciśnieniową i ultradźwiękową, środki do mycia wałków chromowanych, wałków z powłoką ceramiczną, tulei drukowych, fotopolimerów, obiegów farbowych oraz wielu innych. Jednak bardzo często udaje się znaleźć rozwiązanie uniwersalne.

Jesteśmy upoważnieni do prowadzenia obsługi serwisowej wszystkich urządzeń marki RECYL a także z uwagi na sprawną współpracę z producentem, zawsze możemy liczyć na pomoc z jego strony. Ponadto, na Państwa indywidualne życzenie przeprowadzamy szkolenia z zakresu obsługi oferowanych urządzeń i środków chemicznych marki RECYL.

Każdy produkt chemiczny firmy Recyl jest całkowicie bezpieczny nie tylko dla środowiska, ale także dla człowieka, co jest szczególnie ważne dla drukarń przykładających wagę do zdrowia swoich pracowników. Chemia RECYL spełnia wszystkie unijne wymagania dyrektyw i wytycznych, dotyczące
produkcji opakowań dla sektora spożywczego.

Masz pytania? Dzwoń >>

Oficjalna strona firmy Recyl: www.recyl.com