Francuski producent wysokiej klasy urządzeń, środków do czyszczenia i materiałów eksploatacyjnych do druku flekso. Od 1997 roku prowadzimy owocną współpracę jako oficjalny i wyłączny partner firmy RECYL na Polskę.

Od lat wraz z firmą RECYL staramy się sprostać najtrudniejszym wyzwaniom związanym z drukiem fleksograficznym, tak i w zakresie utrzymania w czystości maszyn jak i i najistotniejszych dla jakości druku elementów maszyn – wałków rastrowych, jak i materiałów eksploatacyjnych.

W ramach współpracy w naszej ofercie znajdziecie Państwo:
– Środki do bieżącego czyszczenia zespołów drukowych w zakresie farb wodnych, solwentowych i UV
– Środki do czyszczenia okresowego wałków rastrowych ręcznie jak i w maszynach czyszczących
– Środki do czyszczenia gruntowego wałków rastrowych ceramicznych i chromowych w tym chyba najbardziej znany i zarazem najmocniejszy bezpieczny środek na rynku do czyszczenia wałków ceramicznych RECYL COBRA
– Środki do pielęgnacji i utrzymywania w czystości klisz fotopolimerowych
– Akcesoria wspomagające czyszczenie
– Maszyny i urządzenia do czyszczenia maszynowego

Jesteśmy upoważnieni do prowadzenia obsługi serwisowej wszystkich urządzeń marki RECYL a także z uwagi na sprawną współpracę z producentem, zawsze możemy liczyć na sprawną pomoc z jego strony. Ponadto, na Państwa indywidualne życzenie przeprowadzamy szkolenia z zakresu obsługi oferowanych urządzeń i środków chemicznych marki RECYL.

Masz pytania? Dzwoń >>

Oficjalna strona firmy Recyl: www.recyl.com