Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Firma Edale jest brytyjskim producentem maszyn drukujących z przeszło 75 letnim doświadczeniem na rynku poligraficznym. Firma dostarcza rozwiązania w zakresie druku fleksograficznego i konwersji dla przemysłu opakowań. W roku 2021 GRAW podjął współpracę z Edale jako przedstawiciel na polski rynek zapewniając polskim drukarniom dostęp do tak silnego światowego producenta. Edale współpracuje z liderami w branży, dzięki czemu maszyny charakteryzują się wysokim poziomem zaawansowania technologicznego oraz jakością wykonania. W ofercie firmy znajdują się maszyny standardowe, maszyny hybrydowe oraz rozwiązania specjalistyczne, dopasowane do indywidualnych potrzeb. Dla zespołu inżynierów Edale nie ma maszyn niemożliwych.

Ostatnie 10 lat była dla firmy Edale wyjątkowe. Dynamika i przyśpieszenie rozwoju technologicznego zaowocowało wieloma przełomowymi innowacjami, które to pozwoliły na ścisłą współpracę z największymi w tym Canon, Fujifilm, ABG, AGFA i FFEI.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Oficjalna strona firmy Edale:  www.edale.com