Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Instalacja Pierwszej w Polsce maszyny drukującej CODIMAG dobiegła końca

Instalacja Pierwszej w Polsce maszyny drukującej CODIMAG dobiegła końca

Pierwsza w Polsce maszyna francuskiego producenta CODIMAG została zainstalowana w drukarni offsetowej wkraczającej w segment produkcji etykiet.

CODIMAG specjalizuje się w produkcji maszyn na rynek krótko- i średnionakładowy etykiet, w szczególności wysoko uszlachetnionych. Są to rozwiązania semirotacyjne w druku rolowym, oparte na hybrydzie offsetu bezwodnego i fleksografii. Technologia Aniflo zastosowana w maszynach Viva Codimag ma na celu produkcję etykiet w najwyższej jakości druku dla krótkich nakładów, przy najwyższym osiągalnym wskaźniku opłacalności.

 

Już niedługo więcej szczegółów. Z niecierpliwością oczekujemy kolejnych instalacji wkrótce.

 

Kliknij i dowiedz się więcej o technologii Aniflo >> 

Zapraszamy do kontaktu!

Marcin Zaporowski – Specjalista ds. Sprzedaży Maszyn i Urządzeń

e-mail: marcin.zaporowski@graw.pl
tel.: 728 438 584

Na zdjęciu od lewej: Michał Brendzel – Dyrektor Handlowy GRAW, Tomasz Królikowski – Specjalista ds. Sprzedaży Maszyn i Urządzeń GRAW, Marcin Zaporowski – Specjalista ds. Sprzedaży Maszyn i Urządzeń GRAW, Vincent Wojtyniak – Kierownik Obsługi Posprzedażowej CODIMAGWarning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'page_go_to' not found or invalid function name in /wp-includes/class-wp-hook.php on line 303