Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Inkmaker Group zrzesza spółki i przekształca się w IM GROUP

Inkmaker Group zrzesza spółki i przekształca się w IM GROUP

W dniu 22 kwietnia Grupa Inkmaker – światowej klasy dystrybutor dyspenserów farbowych ogłosił przekształcenie firmy w IM GROUP. Decyzja o zmianie marki Inkmaker Group na IM GROUP jest zgodna z wizją grupy, polegającą na rozwijaniu technologii w celu ekspansji w jej dziedzinach i dostosowaniu zalet jej produktów do nowych rynków.

Zmiana ta dotyczy nie tylko nazwy, lecz całej struktury firmy. Grupa ewoluowała na wielu frontach – zarówno wewnętrznie; od systemów, procesów, oprogramowania i technologii, po globalne zespoły na całym świecie.

Od października 2019 roku Inkmaker dokonał dużych inwestycji w przejęcia firm Rexson i Valetech w Wielkiej Brytanii; Tecnopails we Włoszech; a ostatnio Swesa w Niemczech. Strategią napędową tych przejęć było stworzenie niezawodnego, kompletnego łańcucha dostaw – obsługującego głównie, ale nie tylko, przemysł farb i lakierów. Przejęcie firm dało możliwość połączenia wiedzy specjalistycznej, technologii i sprzętu. Wspólne działanie firm pod marką IM GROUP daje firmom nieograniczone możliwości rozwoju.

Nowe logo zostało zaprojektowane przez wewnętrzny dział komunikacji korporacyjnej grupy THINK. Centralnym punktem nowego logo IM GROUP jest symbol twarzy utworzonej z serii trójkątów, które, podobnie jak wiele marek i umiejętności IM Group, łączą się razem, tworząc silną całość – ludzką twarz. Twarz jest ozdobiona koroną, co świadczy o determinacji Grupy w utrzymaniu pozycji lidera w obsługiwanych branżachwyjaśnił Silvio Cimenti, Globalny Dyrektor ds. Brandingu, Marketingu i Komunikacji, IM Group. „The Color of Trust ”- motto Grupy – wynika z jej podstawowych wartości, którymi są Prawdomówność (Truthfulness), Odpowiedzialność (Responsibility), Zrozumienie (Understanding), Bezpieczeństwo (Safety) i Dostosowanie do indywidualnych potrzeb (Tailormade), aby ostatecznie pozycjonować grupę, jako lidera, któremu możesz zaufać.

Dla tych, którzy przegapili premierę, można ją wyświetlić, klikając ten link:

https://im-group.com/our-business.html

 

GRAW jest oficjalnym dystrybutorem IM Group na polskim rynku.