Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Gruntowne czyszczenie chemiczne wałków i tulei rastrowych

Powrót do usług

Gruntowne czyszczenie chemiczne wałków i tulei rastrowych

Metoda stara, ale skuteczna i wydajna, zastępująca starsze i nieefektywne metody – mycie wodą z farb wodnych i posiadanymi rozcieńczalnikami – z farb alkoholowych/solwentowych.

Dzięki zastosowaniu przeznaczonych do tego celu środków chemicznych – serii RECYL dopasowanych do poszczególnych rodzajów farb, w tym farb UV i lakierów oraz środków uniwersalnych jesteśmy w stanie osiągnąć w stosunkowo krótkim czasie oczekiwane przez drukarzy rezultaty. Do znacznego przyśpieszenia procesu czyszczenia / mycia doszliśmy jako pierwsi poprzez zastosowanie w ostatnim etapie myjki ciśnieniowej celem usunięcia wodą rozmiękczonych przez środek chemiczny pozostałości farb, lakierów i ich spłukania.

Tę metodę stosujemy jeszcze głównie w sektorze produkcji i zadruku kartonów z tektury falistej, gdzie dominują farby wodne. Stosujemy ją przede wszystkim tam, gdzie wymagany jest krótki postój maszyny i wyczyszczenie kilku wałków rastrowych w tym czasie. Jesteśmy w stanie sprostać niemalże każdym postawionym przez Zleceniodawcę warunkom w zakresie skuteczności i czasu usługi, a także ekologii, bowiem stosowane przez nas środki chemiczne ulegają biodegradacji bezpośrednio, bądź w zależności od rodzaju, po ich zneutralizowaniu na miejscu w trakcie lub po zakończeniu procesu czyszczenia.

Posiadaną gamą środków chemicznych rozwiązujemy każdy problem drukarza z tego zakresu, chętnie wspieramy i doradzamy, jeśli zachodzi taka potrzeba, jakie środki i jakie metody zastosować do bieżącego mycia / płukania wałków i zespołów drukowych.

Wieloletnim doświadczeniem dowodzimy korzyści dla klienta poprzez regularne czyszczenia gruntowne, wskazujemy zasadność wdrożenia harmonogramów czyszczeń, które dają namacalne efekty już w następnym okresie / roku w postaci oszczędności czasowych i tym samym finansowych (szybsze czyszczenie = krótsze postoje = wyższa wydajność)Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'page_go_to' not found or invalid function name in /wp-includes/class-wp-hook.php on line 303