Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Doradztwo techniczne i szkolenia

Powrót do usług

Doradztwo techniczne i szkolenia

Dzielenie się wiedzą i doświadczeniem z ludźmi, których to interesuje jest równie ważnym składnikiem naszej oferty.

Posiadane wieloletnie doświadczenie – 25 lat pracy i współpracy z naszymi Klientami z Polski i zza granicy oraz:

 • wysokie kompetencje – zatrudniamy również doświadczonych drukarzy,
 • profesjonalizm – odbyliśmy wiele szkoleń i warsztatów technicznych i organizacyjnych w zakresie fleksografii,
 • odpowiednie narzędzia, jak:
  – specjalistyczne mikroskopy, lupy,
  – urządzenia pomiarowe
  dają nam szerokie możliwości w zakresie doradztwa technicznego i szkoleń branżowych.

Masz problem z doborem parametrów siatki rastrowej – chętnie doradzimy i pomożemy ustalić optymalne parametry dla CMYKA i innych rozwiązań z listwami raklowymi włącznie.
By ułatwić klientowi podjęcie decyzji w zakresie przydatności aniloksów do druku sporządzimy i poprowadzimy w dłuższym okresie czasu dokumentację wałków Klienta.

Nasze doradztwo techniczne może również dotyczyć również identyfikacji przyczyn błędów zadruku i ich usuwania / minimalizowania

Od lat prowadzimy dopasowane i permanentnie doskonalone szkolenia branżowe w zakresie techniki fleksograficznej dla drukarzy i kierownictwa produkcji.
Nasze innowacyjne podejścia do kwestii szkolenia, dające Klientowi wymierne korzyści polegają na:

 • wstępnej wizycie u Klienta (po dokonaniu ogólnych ustaleń) i rozeznaniu potrzeb Klienta poprzez przeprowadzenie rzeczowych rozmów z pracownikami i kierownictwem,
  i przedstawienie optymalnego zakresu szkolenia, by usunąć braki wiedzy i uzupełnić jej niedoskonałości w konkretnych zagadnieniach bez „wciskania” zbędnych teorii i zabierania cennego czasu drukarzom,
 • prowadzeniu części szkolenia przy maszynach, czyli część praktyczna – warsztatowa z częścią dyskusyjną głównie w zakresie występujących błędów zadruku i sposobach ich usuwania. Jest to bezzwłoczne wdrożenie teorii w praktykę, dzięki czemu przekazane wiadomości są lepiej i szybciej przyswojone przez uczestników szkolenia. Efekty dalszych działań są oczywiste.

W zależności od zakresu i potrzeb Klienta proponujemy wielodniowe cykle szkoleń, również związane ze zmianowością pracy.