Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Tag produktu- TRESU

 • Komory raklowe TRESU

  Nasza firma jest przedstawicielem firmy TRESU na terenie Polski, oferującej rozwiązania dla druku flexo o wysokiej jakości Systemy komór raklowych zapewniają kontrolowany, niezanieczyszczony transfer farby i powłok w prawie wszystkich sytuacjach druku opakowań. Dzięki opatentowanemu systemowi uszczelnień raklowych, komora zapewnia zamknięte środowisko, utrzymując tempo przepływu na precyzyjnych poziomach bez dostępu powietrza. Efektem jest czysty, pozbawiony pęcherzyków obraz druku, szybkoschnący, o lepszym odbiciu i wyższym połysku, na folii czy papierze. Zamknięte komory TRESU zapewniają dłuższą żywotność farby, zapobiegają parowaniu rozpuszczalników i ekspozycji farby na warunki atmosferyczne. Listwy raklowe są wymieniane bezpiecznie w ciągu dwóch minut dzięki mimośrodowym lub pneumatycznym systemom zacisku. <strong>Najnowszą innowacją TRESU jest nowy program lekkich systemów komór raklowych z włókna węglowego, który oferuje znacznie podwyższoną odporność chemiczną, zoptymalizowany przepływ i bezpieczną obsługę.</strong>
 • System czyszczenia fotopolimerów w czasie druku TRESU

  W pełni automatyczny, bezdotykowy, liniowy system czyszczenia fotopolimerów, jest jedynym systemem na świecie, który czyści formę drukową w trakcie druku lub wykonuje intensywny proces czyszczenia na maszynie po druku. Korzyści: • Wyższa i powtarzalna jakość druku. • Brak przestojów w produkcji z powodu czyszczenia formy drukowej. • Brak uszkodzeń fotopolimerów. • Mniej odpadów produkcyjnych. • Bezpieczna obsługa za pomocą pilota. • Możliwość czyszczenia standardowego i turbo.
 • System obiegu farbowego, kontroli farby i mycia Tresu F10 iCon

  System TRESU F10 iCon to innowacyjne rozwiązanie, zapewniające bezpieczny, stabilny i kontrolowany obieg farby – z łatwą obsługą i zwiększoną wydajnością produkcyjną. Dzięki opatentowanemu TRESU ViscoFlow F10 iCon automatycznie dostosowuje przepływ, ciśnienie i lepkość farby, zapewniając pełną kontrolę procesu i wyjątkową jakość druku. System zapewnia również dokładne, szybkie mycie i usuwanie pozostałości farby z komory, pozwalając by niezużyta farba mogła być ponownie wykorzystana, osiągając cykl kompletnej wymiany farby w czasie krótszym niż dziesięć minut.  
 • System podawania farby i mycia stacji drukowej TRESU MaxiPrint

  TRESU MaxiPrint Concept skraca czas czyszczenia, poprawia jakość powłoki farbowej oraz powtarzalność druku w segmencie tektury falistej i szerokiej wstęgi. Cykl wymiany farby i czyszczenia trwa 3-5 minut. Komory z włókien węglowych MaxiPrint Concept mają zintegrowane dysze czyszczące, zapewniające szybkie i skuteczne czyszczenie komory i wałka rastrowego. Ponadto w znacznym stopniu ograniczają utratę farby podczas czyszczenia. Ponadto koncepcja MaxiPrint oferuje znacznie szybsze opróżnianie komory, ponieważ farba jest usuwana zarówno przez wlot, jak i wylot.
 • System suszenia dla druku fleksograficznego, rotograwiurowego i offsetowego TRESU

  Firma Tresu specjalizuje się także w produkcji suszarek do fleksodruku, offsetu, lakierowania i wklęsłodruku. Systemy suszenia zaprojektowane są do farb na bazie wody i rozpuszczalników, powłok, folii termokurczliwych, papierów i materiałów opakowaniowych. Oferujemy systemy standardowe i dedykowane, suszarki pionowe do integracji w linii czy poziome suszarki w celu wydłużenia procesu suszenia. Różne opcje bezpieczeństwa i funkcjonalności w tym opcjonalna certyfikacja ATEX.
 • Uszczelniacze gumowe TRESU

  Oferujemy szeroką gamę uszczelniaczy gumowych firmy TRESU. Uszczelniacze gumowe świetnie sprawdzają się do ciągłej pracy w komorach, bez potrzeby wymiany przez wiele dni dzięki zerowej przepuszczalności i najwyższej trwałości.


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'page_go_to' not found or invalid function name in /wp-includes/class-wp-hook.php on line 303