Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Tag produktu- Erhardt+Leimer

 • Inspekcja druku etykiet SMARTSCAN

  <strong>Inspekcja druku SMARTSCAN to pierwszy 200% system kontroli w branży etykiet.</strong> Dzięki unikalnemu, zastrzeżonemu procesowi odczytu i oceny obrazu oferuje nowe korzyści w zakresie zapewniania jakości i redukcji odpadów, przy doskonałym stosunku jakości do ceny. Systemy inspekcji stają się coraz ważniejsze, ze względu na rosnące wymagania w druku etykiet. Tylko one gwarantują kontrolę jakości w całym zakresie szerokości wstęgi i pozwalają na wykrywanie typowych błędów obróbki etykiet, od początku do końca wstęgi.
 • System podlądu i wideokontroli nadruku ELSCAN

  Nowoczesne maszyny drukarskie pozwalają na zwiększenie prędkości produkcji i wyższą wydajność. Jednak przy prędkościach drukowania powyżej 50 m/min podczas produkcji z roli na rolę nie jest już możliwe wizualne oszacowanie jakości druku w całości. Zastosowanie systemów monitorowania wstęgi, takich jak sprawdzony i uznany na rynku system ELSCAN, staje się absolutnie niezbędne.
 • System pomiaru grubości i gramatury wstęgi ELTIM

  Oferujemy unikatowy, bezdotykowy i nieradiometryczny system do pomiaru grubości wstęgi ELTIM. Jest to nowo opatentowana metoda pomiaru bezdotykowego, mająca na celu ustalenie gramatury i grubość różnych cienkich materiałów, takich jak folie, papier, metale, laminaty, czy powłoki. Zakres pomiarowy wynosi: 0–800 / 0–5000 gr/m2. Bardzo wysoki profil rozdzielczości w kierunku poprzecznym, dzięki wysokiej częstotliwości pomiaru i małej powierzchni pomiarowej. Wbudowany system kompensaty ciśnienia i temperatury powietrza.
 • Systemy prowadzenia wstęgi ELGUIDER i ELROLLER

  Systemy prowadzenia wstęgi E+L zapewniają ciągłe wyrównywanie i dokładne pozycjonowanie wstęgi oraz dokładne nawijanie materiału na rolę. W zależności od materiału, zastosowania i zadań Erhardt+Leimer oferuje szereg różnych systemów do prowadzenia wstęgi, wyposażonych w najnowszą dostępną technologię. Szeroka gama rozwiązań pozwala zaoferować nam odpowiedni system do każdego typu materiału, szerokości czy drogi wstęgi, w tym również odwracanie jej, czy rozprowadzanie po rozcięciu.
 • System pomiaru i kontroli napięcia wstęgi ELTENS

  Oferujemy systemy Erhardt+Leimer do pomiaru i kontroli napięcia wstęgi, do stosowania w różnych systemach produkcyjnych. Niezawodna kontrola naprężenia wstęgi za pomocą czujników naciągu, pomaga zmniejszyć ryzyko rozerwania wstęgi, a co za tym idzie obniża koszty produkcji. Systemy pomiaru i kontroli napięcia wstęgi ELTENS są stosowane na całym świecie, w celu uzyskania niezawodnej i wysokiej jakości produkcji.
 • Czujniki i sensory

  Wraz ze swoimi systemami sterowania Erhardt+Leimer sprzedaje ok. 15 000 czujników rocznie. Ze względu na bogactwo zastosowań i sposobów wykrywana wstęgi, z biegiem czasu opracowano bardzo szeroki zakres czujników, wśród których zawsze jesteśmy w stanie znaleźć idealne rozwiązanie dla naszych klientów - niezależnie od tego czy są to czujniki podczerwieni, ultradźwiękowe, kolorów, czy inteligentne kamery.