Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Grupa TRESU jest wysoko wyspecjalizowaną firmą, oferującą elastyczne, dopasowane do indywidualnych potrzeb rozwiązania. Firma oferuje rozwiązania dla maszyn fleksograficznych i pomocnicze produkty dla branży fleksograficznej i offsetowej. Grupa TRESU ma 30-letnie doświadczenie i wiedzę w rozwijaniu i produkcji inżynierskich rozwiązań dla przetwórstwa drukowanych opakowań.

Eksport Grupy TRESU na poziomie 98% czyni z niej silnego gracza na światowym rynku. Grupa TRESU to zakłady produkcyjne w Danii, na Litwie i w USA oraz międzynarodowa sieć agentów, zapewniających ciągłe wsparcie i know-how na lokalnym rynku.

Sterowanie procesem druku we fleksografii jest kluczem do osiągnięcia jednorodnej, powtarzalnej jakości oraz eliminowania odpadów. Systemy TRESU pomagają osiągnąć nowe poziomy produktywności i redukcję odpadów przez automatyczne sterowanie obiegiem farby i medium powłoki, eliminowanie interwencji manualnych i minimalizowanie czasu zmian pracy.

Drukarze opakowań w Polsce mogą cieszyć się innowacyjną technologią TRESU wraz z profesjonalnym serwisem w języku ojczystym. Jako  agent / dystrybutor oferujemy pełny zakres produktowy, serwis instalacyjny, szkolenie i doradztwo.

Rozwiązania ofertowane przez TRESU Solutions:
• kompletne maszyny drukujące,
• standardowe jednostki fleksograficzne,
• rozbudowa i konwersja maszyn,
• niestandardowe rozwiązania, dopasowane do Twojej maszyny,
• nowe technologie i produkty dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Oficjalna strona firmy Tresu: www.tresu.com