Grupa TRESU jest wysoko wyspecjalizowaną firmą oferującą elastyczne, dopasowane do potrzeb rozwiązania drukarek fleksograficznych i pomocnicze produkty dla branży fleksograficznej i offsetowej.

Grupa TRESU ma 30-letnie doświadczenie i wiedzę w rozwijaniu i produkcji inżynierskich rozwiązań dla przetwórstwa drukowanych opakowań. Eksport Grupy TRESU na poziomie 98% czyni z niej silnego gracza na światowym rynku.

Sterowanie procesem druku we fleksografii jest kluczem do osiągnięcia jednorodnej powtarzalnej jakości i eliminowania odpadów. Systemy TRESU pomagają osiągnąć nowe poziomy produktywności i redukcję odpadów przez automatyczne sterowanie obiegiem farby i medium powłoki , eliminowanie interwencji manualnych i minimalizowanie czasu wymiany zamówienia.

Grupa TRESU to zakłady produkcyjne w Danii, na Litwie i w USA oraz posiada międzynarodową sieć agentów zapewniających ciągłe wsparcie i know-how na lokalnym rynku.

Drukarze opakowań w Polsce mogą cieszyć się innowacyjną technologią TRESU wraz z profesjonalnym serwisem w języku ojczystym. Jako  agent / dystrybutor oferujemy pełny zakres produktowy, serwis instalacyjny, szkolenie i doradztwo.

Masz pytania? Dzwoń >>

Oficjalna strona firmy Tresu: www.tresu.com