Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Oferujemy dyspensery farbowe do każdego rodzaju farb. Urządzenia firmy Rexson i Vale-Tech oferują narzędzia do poprawiania jakości koloru i możliwości odtworzenia prac produkcyjnych. Łączą się one łatwo z systemami ERP oraz urządzeniami spektrofotometrycznymi.  Dzisiaj firmy Rexson oraz Vale-Tech należą do holdingu IM GROUP. Ponad 65-letnie doświadczanie firmy Rexson oraz 35-letnie firm Vale-Tech i InkMaker, stawia tą grupę w pozycji lidera rynku, oferującego najbardziej wyrafinowane rozwiązania w najszerszym spektrum. Firma Rexson dostarczyła ponad 1000 systemów do ponad 50 krajów świata. Wśród klientów jest wiele korporacji, firm produkujących farby, grup drukarń, mieszalni farb i prywatnych firm w sektorze opakowaniowym.

 

W dniu 22 kwietnia Grupa Inkmaker – światowej klasy dystrybutor dyspenserów farbowych ogłosił przekształcenie firmy w IM GROUP. Zmiana ta dotyczy nie tylko nazwy, lecz całej struktury firmy. Grupa ewoluowała na wielu frontach – zarówno wewnętrznie; od systemów, procesów, oprogramowania i technologii, po globalne zespoły na całym świecie.

Od października 2019 roku Inkmaker dokonał dużych inwestycji w przejęcia firm Rexson i Valetech w Wielkiej Brytanii; Tecnopails we Włoszech; a ostatnio Swesa w Niemczech. Strategią napędową tych przejęć było stworzenie niezawodnego, kompletnego łańcucha dostaw – obsługującego głównie, ale nie tylko, przemysł farb i lakierów. Przejęcie firm dało możliwość połączenia wiedzy specjalistycznej, technologii i sprzętu. Wspólne działanie firm pod marką IM GROUP daje firmom nieograniczone możliwości rozwoju.

Graw współpracuje z Grupą Inkmaker oferując na polski rynek:

– dyspensery do farb wodnych
– dyspensery do farb solventowych
– dyspensery do farb UV
– dyspensery do farb offsetowych
– dyspensery do farb sitodrukowych
– dyspensery do farb EB
– dyspensery wielogłowicowe
– zaawansowane systemy zarządzania mieszalnią i magazynem farb
– nowoczesne rozwiązania dozowania i dobierania kolorów dla przemysłu opakowaniowego

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Oficjalna strona firmy IM Group: www.im-group.com

Oficjalna strona firmy Valetech: www.vale-tech.co.uk