Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Mount Engraving Tools Ltd. istnieje od 1979 roku i po przejęciu firm Mount Engraving – prekursora w zakresie budowy i regeneracji wałków rastrowych dla fleksografii (z którą współpracowaliśmy wiele lat) i Anflex Engraving stała się największą firmą w Anglii produkującą specjalistyczne narzędzia do obróbki metali i grawerującą wałki rastrowe chromowe. GRAW kontynuuje z firmą MET owocną współpracę jako dystrybutor z wyłącznością na terenie Polski.

Baza maszynowa, którą firma posiada pozwala na precyzyjną obróbkę – przygotowanie, miedziowanie, szlifowanie, grawerowanie i polerowanie wałków rastrowych i innych w zakresie długości części roboczych od 25 do 6000 mm i średnic od 40 do 800 mm.

MET Specjalizuje się w grawerowaniu wałków farbowych do maszyn drukarskich, klejowych do tekturnic wraz z wałkami dozującymi chromowanymi na gładko. Z powodzeniem realizuje inne zlecenia w zakresie produkcji wałków stalowych innego przeznaczenia.

Różnorodność posiadanych narzędzi – matryc umożliwia firmie grawerowanie siatek rastrowych piramidalnych, quadrangularnych, heksagonalnych, przepływowych oraz trihelikalnych dla wielu jeszcze istniejących w Polsce drukarni fleksograficznych bazujących na wałkach chromowanych.

System kontroli jakościowej zapewnia dostawę pewnego i sprawdzonego produktu.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Oficjalna strona firmy MET: www.mountengravingtools.co.uk