Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Grafisk Maskinfabrik, powszechnie znany jako GM, jest globalnym graczem na rynku etykiet, dostarczającym zaawansowane rozwiązania do konwertowania i uszlachetniania etykiet samoprzylepnych oraz opakowań giętkich. GM oferuje szeroką gamę maszyn, w tym maszyny do uszlachetniania, finiszingu, wycinania laserowego i wiele innych. Dzięki nowoczesnym liniom produkcyjnym i zespołowi doskonale wykwalifikowanych inżynierów GM dostarcza również rozwiązania niestandardowe, dopasowane do indywidualnych klientów.

Od 2021 roku GRAW jest oficjalnym dystrybutorem firmy GM na Polskim rynku. Połączenie doświadczenia i innowacyjnej technologii sprawia, że ​​maszyny GM idealnie odpowiadają potrzebom dynamicznie rozwijającego się rynku etykiet w Polsce.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Oficjalna strona firmy GM: www.gm.dkWarning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'page_go_to' not found or invalid function name in /wp-includes/class-wp-hook.php on line 303