Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

FLEXOTECH

FlexoTech Hungary Ltd. to węgierska firma założona w 1992 roku, produkująca stabilne konstrukcyjnie i bardzo precyzyjne urządzenia do do oklejania wałków i tulei drukowych płytami fotopolimerowymi. Urządzenia te z powodzeniem spełniają swoje zadania w drukarniach w ponad 40 krajach świata.

Od 1998 GRAW podjął współpracę z FlexoTechem i kontynuuje ją do dziś jako agent i dystrybutor z wyłącznością na terenie Polski.

Główne atuty urządzeń FlexoTech:
• wysoka trwałość i stabilność urządzeń,
• wysoka precyzja oklejania,
• elastyczne rozwiązania.

FlexoTech stosuje w swoich urządzeniach wysokiej jakości wyposażenie (optyka, sterowanie, pneumatyka, systemy pomiarowe) znanych producentów światowych, które zapewniają ich niezawodne działanie.

 

Jest w stanie wyprodukować i dostarczyć urządzenia do montażu każdego rozmiaru form drukowych i dopasować się prawie do każdych wymogów klienta poprzez zastosowanie unikalnych rozwiązań, głównie w zakresie optyki i pozycjonowania płyt a także archiwizacji prac z możliwości szybkiego odwołania się do wymaganych i dokonanych instalacji płyt.

Graw współpracując z FlexoTechem oferuje na polski rynek urządzenia doskonale dopasowane dla wąskiej i szerokiej wstęgi spełniając wysokie oczekiwania klientów.

Masz pytania? Dzwoń >>

Oficjalna strona firmy FlexoTech: www.flexotech.hu/en