FLEXOTECH

FlexoTech Hungary Ltd. -firma założona w 1992 roku. Od początku notuje rozwój jako producent stabilnych konstrukcyjnie i bardzo precyzyjnych urządzeń do montażu form drukowych fotopolimerowych. Stosuje w swoich wykonaniach wysokiej jakości wyposażenie (optyka, sterowanie, pneumatyka, systemy pomiarowe) znanych producentów światowych.

Od 1998 GRAW podjął współpracę z FlexoTechem i kontynuuje ją do dziś jako agent i dystrybutor z wyłącznością na terenie Polski.

Wysoka jakość, precyzja oraz doskonały stosunek jakości do ceny zapewniły firmie Flexotech wysoką pozycję wśród producentów tego typu urządzeń. Dostarcza swoje produkty do 34 krajów na świecie. Rozpoznawana jest na wielu światowych imprezach, głównie na Drupie.

Jest w stanie wyprodukować i dostarczyć urządzenia do montażu każdego rozmiaru form drukowych i dopasować się prawie do każdych wymogów klienta poprzez zastosowanie unikalnych rozwiązań, głównie w zakresie optyki i pozycjonowania płyt a także archiwizacji prac z możliwości szybkiego odwołania się do wymaganych i dokonanych instalacji płyt.

Graw współpracując z FlexoTechem oferuje na polski rynek urządzenia doskonale dopasowane dla wąskiej i szerokiej wstęgi spełniając wysokie oczekiwania klientów:

– Speedmounter Narrow (SN) – urządzenie do montażu klisz fotopolimerowych dla wąskiej wstęgi,

– Hawk – nisko-kosztowe urządzenie do montażu płyt również dla wąskiej wstęgi,

– Falcon – urządzenie do montażu płyt dla szerokiej wstęgi,

– Speedmounter Wide Serwo (SWS) – urządzenie do montażu płyt też dla szerokiej wstęgi z unikalnymi rozwiązaniami dla bardziej wymagających
klientów.

Masz pytania? Dzwoń >>

Oficjalna strona firmy FlexoTech: www.flexotech.hu/en