Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Maszyny Tresu Innovator

Wysokowydajne maszyny fleskograficzne do produkcji i zadruku opakowań firmy Tresu Flexo Innovator

Lean Manufacturing w wysokiej klasy urządzeniach do produkcji opakowań TRESU Flexo Innovator oferuje w pełni modularną maszynę fleksograficzną. Dowolne konfiguracje dla średniej wstęgi druku fleksograficznego i wieloprocesowa linia wykończeniowa jest idealnym rozwiązaniem dla produkcji opakowań kartonowych, druku na laminatach, podłożach metalowych i papierowych.

Flexo Innovator jest dostępny w szerokościach wstęgi od 670-1700 mm i oferuje nieograniczoną liczbę stacji drukujących i wiele opcji dodatkowych, w tym drukowanie dwustronne, cold foil, wykrawanie, laminowanie, powlekanie, wytłaczanie i arkuszowanie. Platforma ta stanowi jednoprzebiegową alternatywę dla pracochłonnego drukowania arkuszowego lub drukowania na maszynach z centralnym cylindrem i umożliwia wzrost możliwości rozwoju współpracy z klientami, pozwalając stać się samodzielnym i niezależnym dostawcą opakowań.

  • Wąski, średni lub szeroki druk fleksograficzny
  • Szybka zmiana pracy ze zredukowanymi odpadami dla konkurencyjnej produkcji
  • Maszyny zaprojektowane z myślą o doskonałej jakości druku przy wysokich prędkościach
  • Unikalny system suszenia ze zoptymalizowanym ponownym wykorzystaniem energii
  • Elastyczne rozwiązanie
  • Szeroka gama podłoży

Więcej informacji na stronie www.tresu.com