Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Maszyny drukujące Codimag

Nowoczesne wąskowstęgowe maszyny drukujące semirotacyjnie w technologii Waterless Offset

Codimag jest firmą francuską rodzinną zlokalizowaną na południu Paryża. Od 40 lat produkuje semi-rotacyjne maszyny dedykowane do zadruku wysokiej jakości etykiet przy niskich i średnich nakładach. Strategia firmy to budowa najlepszych maszyn drukujących oraz oferowanie najlepszego wsparcia posprzedażowego. Firma jest twórcą rewolucyjnej technologii Aniflo, która łączy w sobie zalety trzech technologii: offsetowej, fleksograficznej i cyfrowej. Dzieki temu maszyny Codimag zadrukowują wysokiej jakości etykiety gwarantując opłacalność przy niskich i średnich nakładach.

Film prezentujący technologię Aniflo:  https://www.youtube.com/

W celu zwiększenia możliwości produkcyjnych maszyn Codimag, istnieje możliwość wyposażenia ich w zespoły do uszlachetniania w linii zgodnie z indywidualnymi wymaganiami klientów. Niezależnie od konfiguracji maszyny są wyposażone w dodatkowe możliwości, które zwiększają łatwość obsługi takie jak napędy serwomotorowe z niezależnymi jednostkami sterującymi komunikujące się za pośrednictwem centralnego repozytorium, podobnie jak zautomatyzowana kontrola pasowania. Interfejs HMI wykorzystuje duże ekrany o intuicyjnym interfejsie, prowadzące operatora przez kolejne procesy i umożliwiające druk w najkrótszym czasie. Nowe rozwiązania w zakresie oprogramowania umożliwiają łączność z innymi elementami w środowisku IT, takimi jak systemy prepressu, MIS oraz ERP.

Więcej informacji na stronie www.codimag.comWarning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'page_go_to' not found or invalid function name in /wp-includes/class-wp-hook.php on line 303