Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Systemy inspekcji i wideokontroli nadruku

  • Inteligentna inspekcja dla druku etykiet SMARTSCAN

    <strong>SMARTSCAN to pierwszy 200% system kontroli w branży etykiet.</strong> Dzięki unikalnemu, zastrzeżonemu procesowi odczytu i oceny obrazu oferuje nowe korzyści w zakresie zapewniania jakości i redukcji odpadów, przy doskonałym stosunku jakości do ceny. Systemy inspekcji stają się coraz ważniejsze, ze względu na rosnące wymagania w druku etykiet. Tylko one gwarantują kontrolę jakości w całym zakresie szerokości wstęgi i pozwalają na wykrywanie typowych błędów obróbki etykiet, od początku do końca wstęgi.
  • System podlądu i wideokontroli nadruku ELSCAN

    Nowoczesne maszyny drukarskie pozwalają na zwiększenie prędkości produkcji i wyższą wydajność. Jednak przy prędkościach drukowania powyżej 50 m/min podczas produkcji z roli na rolę nie jest już możliwe wizualne oszacowanie jakości druku w całości. Zastosowanie systemów monitorowania wstęgi, takich jak sprawdzony i uznany na rynku system ELSCAN, staje się absolutnie niezbędne.