Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Tuleje i adaptery

  • Tuleje drukowe i adaptery

    Dostarczamy nowoczesne tuleje drukowe i adaptery produkcji czeskiej firmy <strong><a href="https://graw.pl/partnerzy/oxxo-pipe/">OXXO </a></strong>wykonane z wysokiej jakości komponentów, kompatybilne z większością maszyn drukarskich flekso. <strong>Tuleje drukowe do druku z wykorzystaniem formy drukowej:</strong> <ul> <li>Wykonane z kompozytów o podwyższonej odporności na cięcie.</li> <li>Dostępne w wersji z powłoką odprowadzającą ładunki elektrostatyczne według Dyrektywy UE 94/9/EG (ATEX95) lub bez.</li> <li>Współpracują z cylindrami powietrznymi i wszystkimi typami zasilania powietrzem (według tabeli Storka).</li> <li>Ze specjalnym zabezpieczeniem krawędzi oraz metalowym pierścieniem ochronnym.</li> </ul>  
  • Tuleje i płaszcze ochronne

    W naszej ofercie posiadamy również tuleje ochronne  OXXO oraz płaszcze ochronne RECYL. Służą one do przechowywania oraz transportowania wałków i tulei rastrowych oraz gładkich. Nie tylko chronią przed uszkodzeniami mechanicznymi takimi jak odpryśnięcia, czy rysy powierzchniowe, ale także pozwalają utrzymać wałek w czystości, chroniąc go przed kurzem i pyłem. Płaszcze ochronne wykonane są z PVC lub filcu i zapinane na rzepy. Tuleje ochronne wyposażone są w specjalny pierścień albuminowy zapobiegający wysunięciu.