Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Systemy obiegu farbowego i mycia Tresu

  • System obiegu farbowego, kontroli farby i mycia Tresu F10 iCon

    System TRESU F10 iCon to innowacyjne rozwiązanie, zapewniające bezpieczny, stabilny i kontrolowany obieg farby – z łatwą obsługą i zwiększoną wydajnością produkcyjną. Dzięki opatentowanemu TRESU ViscoFlow F10 iCon automatycznie dostosowuje przepływ, ciśnienie i lepkość farby, zapewniając pełną kontrolę procesu i wyjątkową jakość druku. System zapewnia również dokładne, szybkie mycie i usuwanie pozostałości farby z komory, pozwalając by niezużyta farba mogła być ponownie wykorzystana, osiągając cykl kompletnej wymiany farby w czasie krótszym niż dziesięć minut.  
  • Systemu obiegu lakieru dla drukarni offsetowych TRESU H5i G3

    Firma <strong><a href="https://graw.pl/partnerzy/tresu/">TRESU </a></strong>wprowadziła na rynek nowy wariant systemu obiegu serii L do powłok i lakierów. Tresu H5i G3  przeznaczony jest do automatyzacji i optymalizacji aplikacji lakierów i powłok o wysokiej lepkości przy wysokim ciśnieniu, przepływie, prędkości czy temperaturze.  
  • Tresu MaxiPrint – zautomatyzowany system do komór raklowych

    <strong>Koncepcja Tresu MaxiPrint skraca czas czyszczenia  i poprawia jakość w sektorze fleksodruku szerokiej wstęgi i tektury falistej.</strong> <strong> </strong> Kompletny system MaxiPrint, opierający się na lekkich, odpornych na korozję komorach karbonowych lub ceramicznych składa się z: <ul> <li>Karbonowej komory raklowej</li> <li>System specjalnych dysz myjących aniloks pod ciśnieniem</li> <li>Systemu farbowego</li> <li>Systemu czyszczącego</li> </ul>