Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Systemy obiegu farbowego i mycia Tresu

  • System obiegu farbowego, kontroli farby i mycia Tresu F10 iCon

    System TRESU F10 iCon to innowacyjne rozwiązanie, zapewniające bezpieczny, stabilny i kontrolowany obieg farby – z łatwą obsługą i zwiększoną wydajnością produkcyjną. Dzięki opatentowanemu TRESU ViscoFlow F10 iCon automatycznie dostosowuje przepływ, ciśnienie i lepkość farby, zapewniając pełną kontrolę procesu i wyjątkową jakość druku. System zapewnia również dokładne, szybkie mycie i usuwanie pozostałości farby z komory, pozwalając by niezużyta farba mogła być ponownie wykorzystana, osiągając cykl kompletnej wymiany farby w czasie krótszym niż dziesięć minut.  
  • System podawania farby i mycia stacji drukowej TRESU MaxiPrint

    TRESU MaxiPrint Concept skraca czas czyszczenia, poprawia jakość powłoki farbowej oraz powtarzalność druku w segmencie tektury falistej i szerokiej wstęgi. Cykl wymiany farby i czyszczenia trwa 3-5 minut. Komory z włókien węglowych MaxiPrint Concept mają zintegrowane dysze czyszczące, zapewniające szybkie i skuteczne czyszczenie komory i wałka rastrowego. Ponadto w znacznym stopniu ograniczają utratę farby podczas czyszczenia. Ponadto koncepcja MaxiPrint oferuje znacznie szybsze opróżnianie komory, ponieważ farba jest usuwana zarówno przez wlot, jak i wylot.