Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
 • Systemu obiegu lakieru dla drukarni offsetowych TRESU H5i G3

  Firma <strong><a href="https://graw.pl/partnerzy/tresu/">TRESU </a></strong>wprowadziła na rynek nowy wariant systemu obiegu serii L do powłok i lakierów. Tresu H5i G3  przeznaczony jest do automatyzacji i optymalizacji aplikacji lakierów i powłok o wysokiej lepkości przy wysokim ciśnieniu, przepływie, prędkości czy temperaturze.  
 • Linia produkcyjna do opakowań klapowych z tektury falistej (FFG)

  Macarbox oferuje kompletne linie do zadruku i produkcji opakowań klapowych z tektury falistej Flexo Folder Gluer (FFG). Rozwiązania oferują druk fleksograficzny, sztancowanie, składanie, klejenie oraz zszywanie i oklejanie w linii, zapewniając wysoką jakość i produktywność.
 • Linia do zadruku i sztancowania opakowań z tektury falistej RDC

  Macarbox oferuje kompletne linie do zadruku i sztancowania opakowań specjalnych z tektury falistej <strong>Rotary Die Cutter (RDC)</strong>. Rozwiązanie oferuje druk fleksograficzny, sztancowanie i układanie w linii do wysokowydajnej produkcji pudełek sztancowanych.
 • Tekturnica Macarbox (COR)

  Linie tekturnic Macarbox stanowią doskonałe, kompletne rozwiązanie do produkcji tektury falistej. Duża wytrzymałość i precyzyjna konstrukcja umożliwia pracę zarówno z bardzo wysokimi jak i bardzo niskimi gramaturami papieru. Wszystkie zastosowane materiały są wysokiej jakości i pochodzenia europejskiego.  
 • Cyfrowe maszyny drukujące Macarbox DPM

  Cyfrowe maszyny drukujące do druku na tekturze falistej <strong><a href="https://graw.pl/partnerzy/macarbox/">Macarbox</a> </strong>oferują niezwykłą jakość druku ekologicznymi farbami wodnymi i umożliwiają błyskawiczne zmiany prac, zapewniając nowe możliwości biznesowe dla naszych klientów.
 • Specjalistyczny wałek rastrowy TactiLox

  Tactilox to specjalistyczny wałek rastrowy przeznaczony do nakładania lakieru stworzony przez Cheshire Anilox Technology. Dzięki siatce TactiLox można w łatwy sposób wydrukować strukturalne powierzchnie,  takie jak soft touch, mat, teksturę czy wysoki połysk, bez konieczności kupowania kosztownych urządzeń do lakierowania, czy tłoczenia.  Specjalistyczny grawer siatki zapewnia wysoki transfer lakieru dający <strong>efekt zbliżony do sitodruku</strong> i zapobiegający spienianiu lakieru. Unikalny profil komórki gwarantuje jednolite, gładkie krycie, a niezwykła precyzja siatki pozwala  uzyskać wysokojakościowy wydruk nawet najmniejszych szczegółów.
 • SWED/CUT® H9

  <div>Unikalna mikrostruktura listwy raklowej SWED/CUT<sup>®</sup>  wydłuża czas pracy listwy, nawet podczas druku z wykorzystaniem farb i lakierów o właściwościach ściernych.</div> <div>Do 4x dłuższy czas pracy.</div> <div>Bez utraty jakości.</div> <div>Krótsze przestoje.</div> <div>Jeszcze lepsza jakość.</div>