Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Maszyny dla przemysłu tektury falistej

 • Linia produkcyjna do opakowań klapowych z tektury falistej (FFG)

  Macarbox oferuje kompletne linie do zadruku i produkcji opakowań klapowych z tektury falistej Flexo Folder Gluer (FFG). Rozwiązania oferują druk fleksograficzny, sztancowanie, składanie, klejenie oraz zszywanie i oklejanie w linii, zapewniając wysoką jakość i produktywność.
 • Linia do zadruku i sztancowania opakowań z tektury falistej RDC

  Macarbox oferuje kompletne linie do zadruku i sztancowania opakowań specjalnych z tektury falistej <strong>Rotary Die Cutter (RDC)</strong>. Rozwiązanie oferuje druk fleksograficzny, sztancowanie i układanie w linii do wysokowydajnej produkcji pudełek sztancowanych.
 • Tekturnica Macarbox (COR)

  Linie tekturnic Macarbox stanowią doskonałe, kompletne rozwiązanie do produkcji tektury falistej. Duża wytrzymałość i precyzyjna konstrukcja umożliwia pracę zarówno z bardzo wysokimi jak i bardzo niskimi gramaturami papieru. Wszystkie zastosowane materiały są wysokiej jakości i pochodzenia europejskiego.  
 • Cyfrowe maszyny drukujące Macarbox DPM

  Cyfrowe maszyny drukujące do druku na tekturze falistej <strong><a href="https://graw.pl/partnerzy/macarbox/">Macarbox</a> </strong>oferują niezwykłą jakość druku ekologicznymi farbami wodnymi i umożliwiają błyskawiczne zmiany prac, zapewniając nowe możliwości biznesowe dla naszych klientów.
 • Cyfrowy wykrojnik laserowy Macarbox (LCM)

  <strong><a href="https://graw.pl/partnerzy/macarbox/">Macarbox </a></strong>oferuje pełni automatyczną maszyną o unikalnej na rynku technologii laserowego cięcia i bigowania tektury falistej z wysoką prędkością. Jest to jedyne takie  rozwiązanie na świecie, które pracuje w pełnych formatach przemysłowych. Laserowy wykrojnik otrzymał złotą nagrodę FEFCO za największą innowację w 2019 roku.