Listwy raklowe i uszczelniacze

 • Gilotyna do cięcia listew raklowych

  Dla ułatwienia przygotowywania listew raklowych przed ich montażem w maszynie, oferujemy gilotynę do cięcia listew ze zwoju na odcinki żądanej długości. Gilotyna wyposażona jest w dopasowany uchwyt opakowania listwy, taśmę pomiarową oraz wyjątkowo wytrzymałe, stalowe ostrze tnące. Opakowanie listwy jest wygodnie umieszczone w uchwycie. - Przycina listwę na odcinki o dokładnie żądanej długości i zapewnia doskonałe wykończenie obciętej krawędzi. - Tnie listwy o szerokości w zakresie 10 – 80mm. - Tnie listwy o grubości do 0,35mm. Gilotyna jest dostarczana z taśma pomiarową i belką o długości dopasowanej do długości przycinanego odcinka. Do gilotyny dołączony jest ruchomy ogranicznik ułatwiający rozwijanie listwy do żądanej długości.
 • Listwy stalowe

  Od ponad 2o lat oferujemy na polskim rynku szwedzkie listwy raklowe marki SWEDEV SWED/CUT® z wysokogatunkowej stali szwedzkiej. Firma SWEDEV AB powstała w 1985r. i do dziś mieści się w Munkfors, mieście położonym w sercu regionu znanego z produkcji słynnej stali szwedzkiej. Poniżej znajdą Państwo więcej informacji o naszej ofercie.
 • Listwy tworzywowe

  Firma GRAW jest dystrybutorem amerykańskiej firmy FlexoConcepts. Listwy raklowe TruPoint™ są ekonomicznym i praktycznym odpowiednikiem listew wykonanych ze stali.
 • Pasta Polytex Orange do mycia dłoni

  Czyści dłonie z trudnych do usunięcia zabrudzeń. Zawiera substancje, które pielęgnują skórę dłoni oraz pozostawiają delikatny zapach. Forma pastysprawia, że preparat jest bardzo wydajny.
 • Uszczelniacze

  Oferujemy szeroką gamę uszczelniaczy, dostosowanych do różnych maszyn fleksograficznych i offsetowych oraz indywidualnych potrzeb klientów.