Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Instalacja IM Group u wiodącego producenta w Europie Zachodniej

Instalacja IM Group u wiodącego producenta w Europie Zachodniej

Turyn, Włochy, 08 czerwca 2021 r. Niedawno zmieniona marka IM GROUP (dawniej Inkmaker Group) ogłosiła zakończenie dużej instalacji w Europie Zachodniej.

Projekt, prowadzony przez Olivera Daulona, ​​dyrektora generalnego Inkmaker France SARL / regionalnego kierownika sprzedaży IM GROUP, został zrealizowany w rekordowym czasie przez wyspecjalizowany zespół w centrali IM GROUP w Turynie we Włoszech.

Dużym wyzwaniem było dotrzymanie krótkiego terminu realizacji, pomimo ograniczeń związanych Covid-19. Dzięki pozytywnemu nastawieniu zespołu, kierowanego przez Enrico Mattiazziego, udało nam się je przezwyciężyć i w rezultacie wszystko przebiegło sprawnie i zgodnie z planem – wyjaśnił Olivier.

Projekt, obejmuje najnowocześniejszą technologię grawimetrycznego i wolumetrycznego dozowania farb na bazie wody, mieszadeł i stacji kontroli jakości, połączonych ze sobą za pomocą elastycznych systemów transportowych. Jest to doskonały przykład tego jak IM Group, łącząc komponenty różnych marek spełnia potrzeby rynku.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyniku i nie możemy się doczekać zakończenia wielu kolejnych projektów z tym klientem – podsumował Christophe Rizzo, CEO EMEA / Americas, IM GROUP.

 

Dowiedz się więcej o IM Group >>>