Graw zdobywcą tytułu Firma na medal

Graw zdobywcą tytułu Firma na medal

Firma na medal to konkurs wyróżniający przedsiębiorstwa, które w swoich działaniach rynkowych kierują  się postawą „wszystko dla klienta”. Przyznanie tytułu to forma informacji gospodarczej, która pomaga klientom w wyborze sprawdzonych polskich firm: producentów, usługodawców, sprzedawców itp.  Firma Graw znalazła się wśród 10 najwyżej ocenionych zdobywców nagrody Firma na medal, uzyskując dodatkowe wyróżnienie TOP Firma na Medal.

Wysoki poziom usług, satysfakcja i zadowolenie naszych klientów to priorytety naszej działalności. Od początku istnienia firmy kierujemy się takimi wartościami jak rzetelność, wiarygodność oraz uczciwość wobec swoich partnerów biznesowych, konsumentów i kontrahentów – mówi Marek Wielemborek, założyciel firmy.

 

Ocena następuje na podstawie przesłanego przez firmę kwestionariusza konkursowego, ale także w oparciu o informacje o firmie, które Jury Konkursowe pozyskuje we własnym zakresie, z wykorzystaniem badań Desk Research, wywiadów, sondaży, analizy informacji w domenie publicznej itp.