Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Graw zdobywcą tytułu Firma na medal

Graw zdobywcą tytułu Firma na medal

Firma na medal to konkurs wyróżniający przedsiębiorstwa, które w swoich działaniach rynkowych kierują  się postawą „wszystko dla klienta”. Przyznanie tytułu to forma informacji gospodarczej, która pomaga klientom w wyborze sprawdzonych polskich firm: producentów, usługodawców, sprzedawców itp.  Firma Graw znalazła się wśród 10 najwyżej ocenionych zdobywców nagrody Firma na medal, uzyskując dodatkowe wyróżnienie TOP Firma na Medal.

Wysoki poziom usług, satysfakcja i zadowolenie naszych klientów to priorytety naszej działalności. Od początku istnienia firmy kierujemy się takimi wartościami jak rzetelność, wiarygodność oraz uczciwość wobec swoich partnerów biznesowych, konsumentów i kontrahentów – mówi Marek Wielemborek, założyciel firmy.

 

Ocena następuje na podstawie przesłanego przez firmę kwestionariusza konkursowego, ale także w oparciu o informacje o firmie, które Jury Konkursowe pozyskuje we własnym zakresie, z wykorzystaniem badań Desk Research, wywiadów, sondaży, analizy informacji w domenie publicznej itp.