Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

GRAW dystrybutorem Grafisk Maskinfabrik na polskim rynku

GRAW dystrybutorem Grafisk Maskinfabrik na polskim rynku

Ten rok dobrze zaczął się dla naszej firmy. Jednym z ostatnich wydarzeń jest rozpoczęcie współpracy z firmą Grafisk Maskinfabrik – duńskim producentem rozwiązań do finiszingu i uszlachetniania etykiet. Cieszymy się, że możemy stać się częścią rodziny GM. Maszyny tego producenta idealnie wpisują się w DNA naszej firmy, gdzie stawiamy na jakość i niezawodność dostarczanych rozwiązań. Stale widzimy rosnące zapotrzebowanie klientów na wysokiej klasy rozwiązania w zakresie finiszingu i uszlachetniania, dlatego podjęliśmy współpracę z tak uznaną marką jak GM.  Ma ona w swoim portfolio niezwykle efektywne rozwiązania; jak np. kompaktowa linia DC330mini czy wysokiej klasy laser do wycinania etykiet LC350, który jest optymalnym rozwiązaniem przy coraz to bardziej obecnym druku cyfrowym w etykietach.

Lykke Trusbak – Dyrektor Segmentu Etykiet w GM: Wciąż postrzegamy rynek Polski jako jeden z „motorów wzrostu” w Europie i widzimy tu ogromny potencjał w branży opakowaniowej. Już od jakiegoś czasu poszukiwaliśmy w Polsce solidnego i doświadczonego partnera z dobrą znajomością lokalnego rynku. GRAW dynamicznie się rozwija, a poprzez ciągłe doskonalenie umiejętności zwiększa zakres działalności oraz liczbę pracowników. To sprawia, że GRAW jest idealnym partnerem dla GM.

Zespół GRAW nie traci czasu i już pracuje nad kilkoma dużymi projektami. Ścisła współpraca obu firm i wykorzystanie możliwości tworzenia prezentacji online z nowego Centrum Demonstracyjnego zapowiada nowy, interesujący rozdział na rynku poligraficznym w Polsce.Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'page_go_to' not found or invalid function name in /wp-includes/class-wp-hook.php on line 303