Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Wiosenne porządki w Twojej drukarni. Skorzystaj z RABATU NA COBRĘ!

Wiosenne porządki w Twojej drukarni. Skorzystaj z RABATU NA COBRĘ!

Regularne czyszczenie gruntowne wałów i tulei rastrowych to klucz do zapewnienia wysokiej jakości i powtarzalności druku. Dzięki wykorzystaniu dedykowanych środków jest to nie tylko proste ale też szybkie i skuteczne.

Użyj słynnego żelu myjącego RECYL COBRA do gruntownego czyszczenia ceramicznych wałków i tulei rastrowych!

Skorzystaj z sezonowego kodu rabatowego – 10% i myj skutecznie!

Skuteczny

Żel RECYL COBRA do gruntownego czyszczenia wałków i tulei rastrowych z powłoką ceramiczną   doskonale radzi sobie z zanieczyszczeniami ekstremalnie trudnymi do usunięcia– zaschniętymi farbami, klejami, lakierami itp.

Produkt jest bardzo wydajny – jedno opakowanie pozwala na dokładnie wyczyszczenie nawet kilkudziesięciu wałków rastrowych. Mycie powinno się odbywać profilaktycznie co 1-2 miesiące lub w razie zaistniałej konieczności.

Można stosować również w maszynie bez konieczności demontażu wałków, jednak z zachowaniem podstawowych środków ostrożności.

Aby usprawnić proces czyszczenia  zalecamy używanie specjalnej szczotki ze stali szlachetnej do aniloksów ceramicznych – kliknij i dowiedz się więcej.

Bezpieczny i Ekologiczny

Pomimo swojej ogromnej skuteczności środek jest całkowicie bezpieczny dla powierzchni ceramicznych. Preparat RECYL COBRA sprzedawany jest w zestawie z środkiem neutralizującym kwas, rękawicami oraz okularami ochronnymi.

Po zneutralizowaniu środka może być on odprowadzony w ściekach zakładowych, nie stanowiąc żadnego zagrożenia dla środowiska.  Każdy produkt chemiczny firmy Recyl jest całkowicie bezpieczny nie tylko dla środowiska, ale także dla człowieka, co jest szczególnie ważne dla drukarń przykładających wagę do zdrowia swoich pracowników.

Dodatkowo RECYL spełnia wszystkie unijne wymagania dyrektyw i wytycznych, dotyczące produkcji opakowań dla sektora spożywczego.

Kliknij i dowiedz się więcej

KOD RABATOWY: COBRA10

Kod uprawnia do jednorazowej zniżki -10% na zakup środka Recyl Cobra. Prosimy o podanie kodu przy następnych zakupach. Kod rabatowy ważny jest wyłącznie do końca marca.Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'page_go_to' not found or invalid function name in /wp-includes/class-wp-hook.php on line 303